KOLEJARZ KATOWICE - MOSIR GÓRNIK WESOŁA

Z pAmIęTnIkA nIeGrZeCzNeGo AnIołkA

Wczoraj o godz. 17:00 rozpoczelismy jak dot±d nasz najważniejszy mecz.w Katowicach było pochnurno i mokro ale my byli¶my bardzo zmotywowani do zwycięstwa.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, nasz srodek pola kompletnie nie istniał na szczęscie była znakomita obrona i tylko dlatego w pierwszej połowie nie stracili¶my gola,prócz tego mielismy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki i objecia prowadzenia.raz jednak szymon kaizik w sytuacji bardzo dobrej do objęcia prowadzenia minimalnie spudłował potem tomek krzan nie trafił do pustej bramki a wojtek kocurek nie trafił do bramki strzalem z rzutu wolnego z 16metrów. kol 0-0 gor tak zakończyła sie pierwsza połowa.

druga połowe rozpoczeli¶myod zdecydowanych atakó nie przynosiło to oczekiwanych skutków w postaci zdobytej bramki.na boisku zapanował chaos do momentu strzelenia przez nas bramki .KAMIL SZENDERA podał do SZYMONA KAIZIKA ten do TOMKA KRZANA a on do PAWŁA CHMIELIŃSKIEGO który strzelił pierwszego gola. pod koniec spotkania strzelec pierwszej bramki musiał zej¶ć z boiska za brzydki faul w ¶rodku pola lecz za moment to samo musial zrobić gracz katowickiego kolejarza za zagranie nie fair. w ostatnich 5 min zdołali¶my zrobic jeszcze dwie akcje.jedna z nic wykorzystał kamil ku¶.

KOLEJARZ KATOWICE 0-2 GORNIK WESOŁA

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyna w tym meczu była .....kapitalna obrona

mamy 3 miejsce i 3pkt straty do lidera

JUŻ W SOBOTE O 9:30 NA BOISKU KS GÓRNIK WESOŁA ZAGRAMY O MIEJSCE 1 Z GKS KATOWICE ZAPRASZAMY NA TEN MECZ WSZYSTKICH CHĘTNYCH TO NA PEWNO BĘDZIE WSPANIAŁE WIDOWISKO